Find en Kontor-Yoga instruktør

Britt Ziwes

Kontor-Yoga instruktør og indehaver af Kontor-Yoga, Prana-Yoga og Senior-Yoga
Aalborg
Tlf. 27 85 45 19
mail@kontor-yoga.dk

Inarose Dahl

Kontor-Yoga instruktør Ergoterapeut, yinyogamassør
Sjælland
Tlf.: 53781950
inarosedahl@gmail.com

 


 




Marianne Thorup

Kontor-Yoga instruktør og mindfulnesslærer
København
Tlf. 21 92 21 31
Mail: Oesterbro_Kontor_Yoga@outlook.dk

Ina Lykke Schmidt

Kontor-Yoga instruktør og indehaver af Happyoffice
Odense
inalykkeschmidt@gmail.com
Tlf. 22 86 80 76

Yasmin Rajput

Kontor-Yoga instruktør, meditation & mindfulness underviser og yogalærer
København
yasminrajput@hotmail.com

Ingrid Ulrich

Kontor-Yoga instruktør og mindfulnesslærer
Viby
Tlf. 60 21 41 09
ingrid@kontor-yoga.dk

Pia Hartvig Agerskov

Kontor-Yoga instruktør
Nordsjælland
Tlf. 24 24 37 55
phagerskov@gmail.com

Maj Sundby

Kontor-Yoga instruktør og yogalærer
København
Tlf. 31 77 61 11
mjsndb@gmail.com

Rikki Hørsted

Kontor-Yoga instruktør & arbejdsmiljøformidler
Vestegnen København
Tlf. 28 56 62 44
rikkihh69@icloud.com

Mai Nørtov Simonsen

Kontor-Yoga instruktør
København
Tlf. 42 72 35 75
mai@kontor-yoga.dk

Laura S. Thomasen

Kontor-Yoga instruktør
Aarhus
Tlf. 28 66 83 92
laura@kontor-yoga.dk

Jette B. Sørensen

Kontor-Yoga instruktør
Kolding
Tlf. 60 59 17 47
mail@meetandmove.dk

Lilian Martinez

Kontor-Yoga instruktør, fysiurgisk massør
5260 Odense

Susanne Hebo

Kontor-Yoga instruktør
7100 Vejle

Pernille Nielsen 

Kontor-Yoga instruktør
Hirtshals
mail@dinkrop.nu

Tlf.: 29 87 07 78

Julie Af Rosenborg

Kontor-Yoga instruktør, Yogainstruktør og Diætist
2930 Klampenborg

Maria Søby Andersen

Kontor-Yoga Instruktør
Vestsjælland
Tlf: 30 25 80 10

Sina Harbo

Kontor-Yoga instruktør, Mindfulness Coach og yogainstruktør.

9000 Aalborg

Sandra Nygaard

Kontor-Yoga instruktør og Yogalærer 

7600 Struer

Charlie Kristoffersen

KontorYogainstruktør, 
Senior-Yoga instruktør

Pandrup

Maria Sibo

Kontor-Yoga instruktør

Sydsjælland/Lolland-Falster

sibo.yoga@gmail.com

Camilla Buch

KontorYogainstruktør, 
Mindfulness Coach

9000 Aalborg

Mona Skak

KontorYogainstruktør, 
Yogalærer

København

Jette Mortensen

KontorYogainstruktør, 
Mindfulness Coach

Hobro

Rikke Lutzen

Kontor-Yoga instruktør

Løgstør

Gitte Andersen

Kontor-Yoga instruktør, yogalærer

Dybvad

Tlf. 98 86 98 86

Malue Claudi-Brock Sørensen

Kontor-Yoga instruktør

9000 Aalborg

Henriette Rosendal Lorentzen
Kontor Yoga Instruktør
Fysioterapeut
tlf: 29 93 82 85
mail: info@rozendal.dk
www.rozendal.dk
Randers

Karina Hesselbech

Kontor Yoga Instruktør

Tlf: 26 88 08 31
Karina@hesselbech.dk

København

Dorte Emborg Mejer

Kontor-Yoga Instruktør

Tlf: 61315018
dorte.mejer@mail.dk

Ikast